Results

SKLA: svrstvená barevnou fólií

Barevné sklo přináší světlo, živost a hravost do každé místnosti.

Barevné sklo od Glassolutions umožňuje díky unikátním filmům vyzkoušet stovky různých barev. Barevná skla lze používat venku i v interiérech. S těmito skly dosáhnete unikátních a dechberoucích efektů v každém prostoru, ať už doma, v kancelářích, obchodech či hotelech. Buďte kreativní a zosobněte si své prostory tím správným odstínem.


PŘEHLED

STADIP COLOR je barevné laminované bezpečnostní sklo, které tvoří dvě či více vrstev skla a jedna či více barevných filmů z PVB (polyvinylbutyral). Filmy různých barev lze kombinovat - použít lze až 4 filmy v jediném skle. Tímto způsobem můžete vytvořit více než 1000 barev.


APLIKACE

Za pomoci barevných skel od Glassolutions je možné upravit venkovní i vnitřní prostory, ať už doma, v kancelářích, obchodech či hotelech. Barevné dělící stěny oživí každou kancelář. Barevné schodiště či zábradlí mohou přinést skvělý designový prvek do vašich restaurací či hotelů. Ať už barevná skla použijete u vchodových dveří, na podlahách nebo jimi vylepšíte svůj nábytek, zcela jistě vylepšíte vzhled vašich interiérů, včetně obývacích pokojů, koupelen, kuchyní či ložnic.


VÝHODY

STADIP COLOR od Glassolutions je určeno k využití tam, kde je nutné kombinovat barevné sklo s laminovaným sklem. Toto sklo tlumí přenos ultrafialového záření a zlepšuje izolační vlastnosti dvojího zasklení.

 


Projekt

Český technologický park – objekt A + B

barevné obklady s potiskem SERALIT, tepelně tvrzené

Líbí se Vám výrobek?