Results

SKLA: pro schodiště

Pochozí skla kombinují styl, design, bezpečnost a dlouhou životnost.

Glassolutions vám nabízí nový a zcela unikátní způsob jak vnést do vašich domovů design a změnit tak jejich vizuální podobu. Sklo totiž výrazným způsobem oživí téměř každé místo, od schodů po podlahy. Navíc se díky vyšší prostupnosti přirozeného světla snižuje potřeba umělého osvětlení. Jednoduchost skla vnáší nový rozměr do všech interiérů. Vytváří velmi harmonické propojení mezi podlahou a jakýmkoliv typem interiérového designu.


PŘEHLED

LITE-FLOOR® od Glassolutions je vrstvené pochozí sklo, které tvoří vždy dvě či více skleněných tabulí s jednou či více mezivrstvami z materiálu PVB (polyvinylbutyral) a ochranné sklo, jehož součástí může být i speciální povlak pro zlepšení protiskluzových vlastností. LITE-FLOOR® lze kombinovat s dalšími různými produkty pro splnění těch nejnáročnějších požadavků a potřeb. Glassolutions nabízí komplexní řadu skel pro vaše podlahy a schodiště od pískovaného skla po matná nebo extra čirá či barevná skla.
Při konstrukci celoskleněných schodišť bychom se měli řídit obecnými normami a doporučeními. Pro veřejně přístupné prostory se používá sklovina o řád silnější než pro rodinné domy. Vždy bychom měli dbát na bezpečnost a volit raději povrchy a provedení které mají protiskluzové vlastnosti. Zamezíme tak pádům a následným úrazům.

Pro výrobu schodnic a podest můžeme použít:

 

 


APLIKACE

Pochozí skla LITE-FLOOR® nabízí špičkovou odolnost vůči nárazům a lze je instalovat na podlahy či schodiště. Tyto velmi bezpečné podlahy jsou perfektním řešením do rodinných domů, nejen díky jejich atraktivnímu vzhledu. Ideální jsou ale i do veřejných prostor jako jsou hotely, restaurace nebo kanceláře. LITE-FLOOR® jsou navrženy výhradně pro využívání lidmi - nejsou určeny k trvalému zatížení těžkými předměty.


VÝHODY

LITE-FLOOR® se může stát skutečným designovým produktem pro váš interiér. Skleněné panely je možné přizpůsobit vašim představám pomocí různých barev, vzorů či potisků. Skla LITE-FLOOR jsou navíc vyráběna z vrstveného bezpečnostního skla a v případě prasknutí či dokonce rozbití tak střepy zůstanou pevně přilnuté k mezivrstvě.


SPECIFIKACE

Výňatek z publikace MEMENTO - příručka o skle

Líbí se Vám výrobek?