Results

Referenční ulice, Brno

široký sortiment produktů

Většina firem má "referenční" stavby, ale Glassolutions má v Brně celou "referenční" ulici?

Je to na ulici Heršpická, která je magistrálou spojující centrum města s částí Bohunice a následně s dálnicí D1.

Tradice začíná rokem 1997. Tehdy jsme zahájili výrobu skel pro M-Palác (1000m2). Pak přicházely další budovy Brno Bussines park (2005), zde jsme dodávali na všechny čtyři budovy s celkovou plochou skel 12 000m2 skla. Česká pošta spolu s další budovou BBP to už je rok 2006 . V roce 2007  vzniká významný komplex Spielberk Office Center, villa C,D,E,F. Celý areál nakonec představoval 7 budov a 15 000m2 skel.

Následující rok, hned u řeky, Justiční areál společně se sousední budovou Státní správy. Tyto dvě budovy představují v objemu 14 000m2 skel a to včetně našeho u vás oblíbeného izolačního panelu SLIM-WALL.

V roce 2012 se dokončuje první z budov The Towers. Jako první je dokončena budova B. Rok poté se dokončuje její menší sestra - budova A.


Výsledek

Když tedy referenční budovy sečteme a přičteme i některé menší jako je H-Park, budova ELITu, nebo částečné dodávky, jako je spodní část momentálně nejvyšší budovy Brna AZ TOWER, dostáváme se k číslu dvaceti budov s celkovou plochou 58 000m2 izolačních skel, Seralitových obkladů a izolačních panelů SLIM-WALL.

Na ulici Heršpická a na ni navazující Jihlavské, celé v délce 1,4 km, se na celkové ploše 245 000m2 máte možnost seznámit hned s několika našimi stavbami a produkty. Jde tak o procházku celou naší historií, historií která začala v roce 1997 a pokračuje do dnešního dne.


Produkty

SKLA: bezpečnostní - lepená

Hledáte-li vhodné řešení pro zabezpečení majetku i ochranu osob, vyberete si zcela jistě z široké nabídky špičkových bezpečnostních skel od Glassolutions.