Results

Extrémně účinné protisluneční sklo

SGG COOL-LITE® XTREME se vyznačuje jedinečnou selektivitou vyšší než 2.

Selektivita udává poměr propustnosti světla – co možná nejvyšší – k celkové úrovni prostupu energie – co možná nejnižší. S hodnotou Ug = 1,0 W/m²K představuje nejúčinnější řadu protislunečních skel na trhu. Jinak řečeno: extrémně nízký prostup energie je provázen nejlepší světelnou propustností. Teplota v místnosti zůstává příjemná i v horkých letních dnech, v zimních měsících teplo naopak neuniká ven.

Maximální ochranu nabízejí díky vyšší tepelné a mechanické odolnosti varianty k tepelnému tvrzení SGG COOL-LITE® XTREME II. V případě, že musí být kombinována tvrzená a netvrzená varianta, bezpodmínečně doporučujeme předchozí vzorkování.


Estetika

Nízká venkovní světelná reflexe a neutrální vzhled protislunečních skel s trojitým stříbrným povlakem výborně kombinují funkci a estetiku. Podle architektonického návrhu a koncepce technického vybavení budovy tak lze upustit od žaluzií, lamel nebo rolet, které jsou náchylné ke znečištění a náročné na údržbu.
Skla řady SGG COOL-LITE® XTREME jsou vhodná i pro sanaci památkově chráněných objektů.


Účinnost

Zaručí optimální protisluneční ochranu i při klimatických extrémech. Snižuje potřebu vytápění místnosti i nároky na klimatizaci.


Vizuální komfort

Velmi vysoká světelná propustnost vytváří jasnou, příjemnou atmosféru a vpouští do místnosti dostatek světla v jakémkoli ročním období.


Tepelný komfort

Snižuje zahřívání místnosti v porovnání s tepelně izolačním sklem až o 5 °C.


Úspora nákladů

Vynikající izolace místnosti výrazně snižuje náklady na vytápění v zimních měsících. V letních měsících umožňuje tato extrémně účinná protisluneční ochrana zvýšit úspory za klimatizaci.


Možnosti kombinace

SGG STADIP SILENCE (zvuková izolace) a SGG STADIP PROTECT (ochrana proti poranění a vloupání).
Extra čiré sklo SGG DIAMANT pro maximální prostup světla.


Označení CE

Garantuje dodržování všech směrnic a norem platných v EU týkajících se výrobního procesu, a tím i konstantně vysokou kvalitu výrobků.

Tabulky parametrů

 

parametry

Líbí se Vám výrobek?