Results

Saint-Gobain slaví výročí 350 let

#SAINTGOBAIN350
 
V roce 2015 Skupina slaví 350 let své existence! A stále existuje mnoho důvodů, proč nadále věřit v její budoucnost. Saint-Gobain je dnes díky svým zkušenostem a schopnosti neustále inovovat světovým lídrem na trzích habitat a v oblasti stavebnictví. Navrhuje, vyrábí a distribuuje vysoce výkonné stavební materiály, které poskytují inovativní řešení výzev růstu, energetické efektivity a ochrany životního prostředí. Obrat Skupiny ročně dosahuje 42 miliard eur. Saint-Gobain působí v 64 zemích a má téměř 190 tisíc zaměstnanců.
 
Oněch 350 let zkušeností, na nichž se učíme a stavíme, to je naše každodenní zaměření na služby zákazníkům. Toto zůstane aktuální dnes, tak jako to bylo i v roce 1665. Neustále pracujeme, společně s našimi klienty, na inovovacích a vytváření nových řešení, jakož i reagujeme na vývoj trhu.

 
Dnes je GLASSOLUTIONS  uznávána jako evropský lídr ve sklenářském průmyslu. Je to pro nás nejen čest, ale také povinnost. Od naší první dodávky ve Versailles v roce 1665, následně pak v následujících desetiletích, a dokonce i v dalších stoletích, úzce spolupracujeme s našimi klienty v inovacím, poskytujeme nejlepší kvalitu a servis společně se širokou škálou řešení. A vždy zodpovědně, ekologicky udržitelným způsobem to je náš mravní základ od roku 1665.

 


Chcete se dozvědět více o nás? Další informace o naší historii a naší budoucnosti?

 

10/16/2015 - 09:25
Corporate