Kariéra

Nastartujte svoji kariéru u SAINT-GOBAIN

Hledáme: Obsluha výrobních zařízení

Hledáme kolegy na pozici: Obsluha výrobních zařízení

Co vás čeká

Čeká na Vás velmi zajímavá a nevšední práce související se zpracováním plochého skla vyráběného na zakázku. Každý kus je originál.

Dle typu pracoviště se budete podílet na:

  • řezání skla
  • výrobě izolačního skla
  • opracování skla
  • kalení skla
  • lepení skla
  • potisku skel barvami

Pracovat budete převážně ve dvousměnném provozu. Na vybraných pracovištích můžete pracovat na provozu třísměnném nebo nepřetržitém.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme spolehlivé kolegy se zodpovědným přístupem k práci, kteří jsou:

  • manuálně zruční
  • fyzicky zdatní
  • ochotni učit se novým věcem

a mají:

  • zájem proniknout do technologie výroby plochého, interiérového a fasádního skla
  • technické myšlení a umí se orientovat v technických výkresech
  • základní znalost práce s PC

Výhodou pro Vás může být

  • výuční list (není však nutnou podmínkou)
  • praxe ve výrobní firmě

Co vám můžeme nabídnout

  • Nabízíme Vám práci v zakázkové výrobě a stabilní společnosti.
  • zaučíme Vás zvládat práci na konkrétním pracovišti

K tomu:

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • příspěvky na jazykové kurzy
  • nástup ihned nebo dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis včetně telefonického kontaktu na emailovou adresu hana.stribrna@glassolutions.cz.
Do odpovědi uveďte název pracovní pozice – OPERÁTOR VÝROBY.

Zasláním uvedených informací souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.

Hledáme: Obchodně-technický zástupce

Jste člověk, který se nebojí překonávat překážky? Jdete vždy za svým cílem? Záleží Vám na dobře odvedené práci a výsledcích?  Baví Vás komunikace v německém jazyce a uvítáte příležitostné služební cesty?

Pokud stále odpovídáte ano, pak Vám sdělujeme, že pro naši společnost Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divizi GLASSOLUTIONS, závod Brno, hledáme právě Vás - kandidáta/kandidátku na pozici OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

ÚKOLY NA POZICI

  • obsluha zahraničních zákazníků z německy hovořících regionů
  • aktivní komunikace se zákazníky
  • uzavírání zakázek
  • zpracování a zaslání cenových nabídek
  • vypracování návrhů řešení výrobků ze skla
  • aktivní hledání nových zákazníků

Očekáváme v pracovní oblasti člověka, který:

  • je obchodníkem tělem i duší
  • má velmi dobré komunikační dovednosti
  • slovo loajalita nevnímá jako prázdný pojem
  • se nebojí výzev
  • má smysl pro týmovou práci

POŽADOVANÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI

  • SŠ nebo VŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
  • komunikativní znalost německého jazyka slovem i písmem
  • znalost práce na PC, dobrá znalost MS office
  • řidičský průkaz

Výhodou pro Vás může být:

  • praxe v oblasti obchodu a/nebo výrobní společnosti
  • znalost dalšího cizího jazyka

NABÍZÍME

  • práci vhodnou i pro absolventa
  • sleva na firemní výrobky
  • možnost osobního i profesního růstu
  • práci v moderním pracovním prostředí

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis včetně telefonického kontaktu na emailovou adresu hana.stribrna@glassolutions.cz..
Do odpovědi uveďte název pracovní pozice – Údržbář – závod Praha.

Saint-Gobain neustále hledá zkušené a kvalifikované pracovníky z různých oborů. Představte si novou výzvu a udělejte ze Saint-Gobain svého nového partnera! Nabízíme zajímavé úkoly, specializované týmy a nejlepší možnosti rozvoje v globálním podnikání.
Saint-Gobain se věnuje několik milionů hodin ročně školení svých zaměstnanců. Jsme přesvědčeni, že kvalifikovaní a angažovaní zaměstnanci představují rozhodující faktor pro úspěch Saint-Gobain, což je důvod, proč jsme vědomě investovali do své budoucnosti.